Geslaagd!

Geslaagd!

Ook dit jaar is een bijzonder examenjaar; leerlingen zijn immers ernstig gehinderd door schoolsluitingen in de afgelopen schooljaren door de coronacrisis. Daarom hebben leerlingen in 2022 ruimere mogelijkheden om het examen af te leggen. Leerlingen kunnen de centrale examens spreiden over het eerste en het tweede tijdvak en krijgen een extra herkansing voor het centraal examen. 

 

Al het geblok en de spanning rondom het eindexamen is voor sommige leerlingen nu voorbij; zij weten de uitslag van hun examen intussen al. Een paar leerlingen moeten nog even alle zeilen bijzetten om te herkansen en zo de kans op slagen te vergroten. Nog even doorzetten dus!

 

Voor alle geslaagde leerlingen van onze school kan de vlag uit; top gedaan! We zijn erg trots op jullie. We hopen dat onze leerlingen terugkijken op een super leuke schooltijd. Wij wensen hen heel veel succes bij het ondernemen van nieuwe stappen in hun leven naar een waardevolle toekomst.

Ashram Social

Volg ons op Instagram