Gedeeltelijke heropening van onze school

Corona vraagt veel van het onderwijs; van het personeel, de leerlingen èn ouders. We moeten ons steeds weer aanpassen aan de nieuwe maatregelen die gelden voor scholen en het voortgezet onderwijs. We hebben allemaal moeten wennen aan het online onderwijs; de beste oplossing onder de omstandigheden. Dit alles vergt organisatievermogen, creativiteit en flexibiliteit van iedereen.

 

We zijn blij dat de scholen weer open mogen na de voorjaarsvakantie. Het was een gepuzzel om het rooster rond te krijgen en de lokalen in te richten op 1,5m. Maar het is gelukt!

 

We zijn dan ook reuze trots dat onze school op 2 maart 2021 heropend is en dat we 2 dagen per week les kunnen aanbieden aan de diverse leerjaren. Minimale eis was 1 dag per week, maar wij zetten in op meer dagen per week omdat onderwijs het beste plaatsvindt daar waar mensen bij elkaar komen.

 

Ashram Social

Volg ons op Instagram